Zajęcia online

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży

Będzie to znakomity wybór dla dzieci i młodzieży
z zaległościami szkolnymi, problemami w tempie pracy szkolnej. Warto rozważyć tę opcję zajęć przy problemach takich jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia.

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

Świetna opcja dla dorosłych, którym zależy na szybkim tempie i intensywnej pracy nad konkretnym celem, który chcesz osiągnąć.

Cennik zajęć
zajęcia online

Zajęcia grupowe dla młodzieży (11-18lat)

Wybierz te zajęcia jeżeli Twój nastolatek nie lubi nudy. Jest zorganizowany i zmotywowany do pracy na zajęciach. Lubi korzystać z nowych technologii
i chcę zanurzyć się w języku obcym wraz ze swoimi rówieśnikami.

Zajęcia grupowe oferują możliwość immersji w sytuacje jak najbardziej zbliżone do realnego życia. Rozwijamy wszystkie umiejętności, w oparciu
o materiały autorskie i te renomowanych wydawnictwa językowych.

Cennik zajęć grupowych dla młodzieży (11-18 lat)
Zajęcia online

Zajęcia grupowe dla dorosłych

Jeżeli jesteś osobą dorosłą, która chce zacząć naukę języka lub wyszlifować swoje językowe umiejętności to zajęcia w naszych kameralnych grupach to wybór dla Ciebie.

Maksymalnie 6 osób w grupie - masz przestrzeń do naturalnych rozmów, wymiany zdań, a także intensywnej nauki wraz z osobami, które mają ten sam cel. Wspólnie motywujcie się do nauki. Wersja online, dla tych którzy cenią sobie domowe zacisze lub nie mają czasu na dojazdy. Nasza wyjątkowa atmosfera gwarantowana nawet przez ekran komputera.

Cennik zajęć grupowych dla dorosłych
Scroll to Top