Zajęcia stacjonarne

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży

Będzie to znakomity wybór dla dzieci i młodzieży
z zaległościami szkolnymi, problemami w tempie pracy szkolnej. Warto rozważyć tę opcję zajęć przy problemach takich jak dysleksja, dysgrafia, dysortografia.
Wybierz również tę formułę zajęć, jeżeli zależy Ci na konwersacjach skrojonych na miarę oczekiwań
i zainteresowań Twojego dziecka.

Zajęcia indywidualne dla dorosłych

Świetna opcja dla dorosłych, którym zależy na szybkim tempie i intensywnej pracy nad konkretnym celem, który chcesz osiągnąć.

Cennik zajęć
zajęcia stacjonarne

Zajęcia grupowe dla przedszkolaków

Przedszkolaki, to mali ludzie z niezwykłym potencjałem językowym. To odkrywcy, pionierzy, którzy w mig łapią nowo przedstawione im informacje. Ponieważ nie czują wstydu przed mówieniem i nie mają barier to chłoną nowy język niczym gąbka.

Wybierz te zajęcia dla swojego dziecka, jeżeli chcesz, aby w ciekawe sposób, przystosowany do jego momentu rozwojowego weszło w świat języków. Efekty, gwarantuje Ci zobaczysz już po kilku zajęciach. Moją największą motywacją są słowa moich uczniów “O nie to już koniec zajęć - możemy zostać jeszcze chwilę?”. Uczymy się poprzez zabawę, a uwierz mi moje pomysły są cytuję “odlotowe”.

Cennik zajęć grupowych dla przedszkolaków
Zajęcia stacjonarne

Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku szkolnym (klasa 1-6).

Czy Twoje dziecko dobrze radzi sobie w szkole na zajęciach językowych, ale masz wrażenia, że jego potencjał jest dużo większy?

Zajęcia grupowe w mojej pracowni są daleko od nudnego siedzenia w ławce i rozwiązywania kolejnych stron podręcznika. Stawiam na komunikację, atmosferę wsparcia i akceptacji, gdzie grupa jest naszą małą społecznością, w której komunikujemy się w języku obcym, zgłębiamy jego tajemnicę, porządkujemy wiedzę, zdobywamy nową. I najważniejsze mówimy, bawiąc się
w odlotowe aktywności.

Cennik zajęć grupowych dla dzieci w wieku szkolnym (klasa 1-6)
zajęcia stacjonarne

Zajęcia grupowe dla młodzieży (od klasy 7)

Wybierz te zajęcia jeżeli Twój nastolatek nie lubi nudy. Jest zorganizowany i zmotywowany do pracy na zajęciach. Lubi ciekawe dyskusje i chcę zanurzyć się w języku obcym wraz ze swoimi rówieśnikami. Zajęcia grupowe oferują możliwość immersji
w sytuacje jak najbardziej zbliżone do realnego życia. Rozwijamy wszystkie umiejętności, w oparciu o materiały autorskie i te renomowanych wydawnictwa językowych.

Prowadzimy również grupy przygotowujące
do egzaminy klas 8, matury oraz certyfikatów językowych Cambridge.

Cennik zajęć grupowych dla młodzieży (od klasy 7)
Zajęcia stacjonarne

Zajęcia grupowe dla dorosłych

Jeżeli jesteś osobą dorosłą, która chce zacząć naukę języka lub wyszlifować swoje językowe umiejętności to zajęcia w naszych kameralnych grupach to wybór dla Ciebie.

Maksymalnie 6 osób w grupie - masz przestrzeń do naturalnych rozmów, wymiany zdań, a także intensywnej nauki wraz z osobami, które mają ten sam cel. Wspólnie motywujcie się do nauki. Wszystkie poziomy zaawansowania.

Cennik zajęć grupowych dla dorosłych
Scroll to Top